ARA
0216 347 67 65

Barselona Turu

3 GECE 4 GÜN | 24 Haziran 3 GECE 4 GÜN..PEGASUS HAVAYOLLARI İLE..PROMOSYON

* Schengen vizesi gerekmektedir..Vize için ofisimizle irtibata geçiniz..

 
HEMEN AL!
Fiyat: 429 €
Değeri
536 €
İndirim
%20
Kazancınız
107 €

Detaylar


1. Gün: İSTANBUL – BARCELONA

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde saat 07.30’da buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları’nın PC 469 sefer sayılı uçağı ile saat 10.25’te Barcelona’ya hareket. Yerel saat ile 13.15’te Barcelona’ya varış. Alanda bizi bekleyen özel otobüsümüz ile şehir turu. Göreceğimiz yerler arasında Plaza De Catalunya Meydanı, La Rambla Caddesi, Kristof Kolomb Heykeli, La Sagrada Familia Kilisesi, olimpiyat tesislerinin bulunduğu Mont Juic Tepesi, Plaza De Espana bulunmaktadır. Şehir turu sonrası otelinize dönüş ve serbest zaman. Akşamı eğlenceli bir ortamda geçirmek isteyen misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek Flamenco Gecesi’ne katılma imkanı (yemeksiz: 55 Euro / yemekli: 65 Euro ). Geceleme otelimizde.
 
2. Gün: BARCELONA
 
Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Gerona & Figueras turuna (65 Euro) katılma imkanı. Gerona & Figueras turumuzda orta çağdan kalma mimari yapılarıyla Gerona şehri, büyük katedrali ve Yahudi mahallesi, ünlü ressam Dali’nin doğduğu Figueras kasabası ve Dali Müzesi ziyaret edilecektir. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.
 
3. Gün:
 
Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman, alışveriş ve gezme imkânı. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek olan Andorra turuna (60 Euro) katılma imkânı. Barcelona’nın Kuzeyinde Fransa ve İspanya sınırında Pirene Dağları'nın zirvesinde bulunan küçük prenslik, bölgenin en iyi kayak merkezlerine sahip. Alışveriş meraklılarınca vergi sistemi olmadığı için bir alışveriş cenneti olarak kabul edilen ülkede özellikle elektronik eşya, parfüm ve spor malzemelerini ucuza almak mümkün. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.
 
4. Gün: BARCELONA – İSTANBUL
 
Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Odaların boşaltılması ve otelden ayrılış işlemleri. Özel otobüslerimiz ile havalimanına transfer, bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasından sonra Pegasus Havayolları’nın PC 470 sefer sayılı uçağı ile saat 14.05’te İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 18.35’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

* Pegasus Havayolları ile İstanbul (SAW) - Barcelona - İstanbul (SAW) uçak bileti, 

* Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli, 
* Belirtilen kategori otelde toplam 3 gece oda kahvaltı konaklama, 
* Alan/Otel/Alan transferleri ve şehirlerarası transfer, 
* Barcelona panoramik şehir turu, 
* Otel vergileri,
* Turist şehir vergileri, 
* Türkçe rehberlik hizmetleri.
 
 
Gezigen Turizm

Osmanağa Mah. Söğütlüçeşme Cad. Çamlıoğlu Apt. No: 79 D: 19 Kadıköy / İstanbul
Kadıköy istanbul

Telefon : +90 (216) 347 67 65


Yorumlar

Bizi Beğenin

Bizi Takip Edin


Adres : Osmanağa Mah. Söğütlüçeşme Cad. Çamlıoğlu Apt. No: 79 D: 19 Kadıköy / İstanbul
Telefon : +90 (216) 347 67 65 pbx
Faks : +90 (216) 347 67 65
E-Mail : info@tumtatilturlari.com
Copyright © 2017 Tüm hakları saklıdır. Bu site Gezigen turizm kuruluşudur