ARA
0216 347 67 65

Vizesiz Turlar

Vizesiz turlar ile Vizesiz seyahat etmek çok kolay !

 Vize gerekmeyen ülkelere seyahat etmek hem vakit kaybının hemde gereksiz yorgunlukların önüne geçiyor. Vize için ödediğiniz astronomik ücretler ise işin cabası. İstenilen evrakların detayları ve listenin uzunluğu ise çoğumuz tarafından büyük bir külfet olarak algılanıyor. Dolayısıyla böylesine büyük bir yükü ortadan kaldıran vizesiz turlar gezginler için büyük avantaj.

Sadece Avrupa da dahi vizesiz seyahat edebileceğiniz 10 ülke bulunuyor. Bu 10 ülke arasında balkan turları ise vizesiz seyahat kolaylığı sağlayan ve oldukça tercih edilen turlar. Bunun dışında ise Dünya da 70 e yakın ülkeye vizesiz seyahat edebiliyoruz. Özellikle uzakdoğu turları nın tercih edilme sebebi vizesiz olması. Bunların dışında ise evrak toplamaya gerek olmadan kapıda vize veren ülke sayısıda oldukça fazla. 

Sadece pasaportunu alıp en uygun uçak biletini yakaladıktan sonra bavulunuzu hazırlayıp tatile çıkmanın rahatlığını sağlayan vizesiz turlar için sitemizde onlarca seçenek bulunmaktadır. Kendinize en uygun zamanı belirleyerek yapacağınız seyahatlerin tadını çıkarmanız dileği ile.

  


Bizi Takip Edin


Adres : Osmanağa Mah. Söğütlüçeşme Cad. Çamlıoğlu Apt. No: 79 D: 19 Kadıköy / İstanbul
Telefon : +90 (216) 347 67 65 pbx
Faks : +90 (216) 347 67 65
E-Mail : info@tumtatilturlari.com
Copyright © 2017 Tüm hakları saklıdır. Bu site Gezigen turizm kuruluşudur